President: Besnik Veliu
– Trajner, Përgjegjës Klubi
– Anëtar i Komitetit Ekzekutiv të PCU Games,Belgjikë..
– Përfaqësues në Lojërat Sportive Studentore Botërore  në Shen Zhen, Kinë.
– Përfaqësues delegacioni në Universiadën Botërore në Tajpej, Taiwan.
–Pedagog i Edukimit Fizik pranë Universitetit të Tiranës.
– Pjesëmarrës në dhjetëra aktivitete Kombëtare dhe Ndërkombëtare me studentë të Universitetit të Tiranës.
– Organizator i 4 Universiadave Sportive Studentore në nivel Kombëtar

Zv. President: Dr. Denis Saatçiu
e-maildenis.saatciu@fshsu.al

Komiteti Drejtues:
Arjan Pano
e-mail: arjan.pano@fshsu.al
Xhafer Rakipllari
e-mail: xhafer.rakipllari@fshsu.al
Tauland Spahiu
e-mail: tauland.spahiu@fshsu.al
Gjergji Iliadhi
e-mail: gjergji.iliadhi@fshsu.al

Sekretar i Përgjithshëm: 
Holtjon Orhani
e-mail: holtjon.orhani@fshsu.al
Drejtor Teknik: Lavdërim Kaja
e-mail:
 lavderim.kaja@fshsu.al

Koordinatore:
 Ivirta Memo
e-mail: 
ivirta.memo@fshsu.al